Detail pozice

Patříme dlouhodobě mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Zemním plynem zásobujeme domácnosti a podnikatelské subjekty po celé České republice.

Jsme tradičním, spolehlivým a prověřeným obchodním partnerem se zemním plynem i elektrickou energií.

V rámci své činnosti poskytujeme zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to jak přímo souvisejících s dodávkou zemního plynu a elektrické energie, tak i služeb doplňkových.

IT technik

Pro naši dceřinou společnost hledáme vhodného/ou uchazeče/ku na pozici IT technik.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

• servis a konfigurace výpočetní a komunikační techniky, instalace a správa SW
• podpora koncových uživatelů a řešení závad HW / SW
• instalace koncových IT zařízení (PC, tiskárny, NTB, integrace zařízení do síťové infrastruktury)
• inventarizace vybavení koncových uživatelů
• řešení incidentů a problémů spojených s uživatelským HW a SW
• vzdálená správa a instalace PC a NTB

Naše požadavky?

• SŠ vzdělání ( IT nebo elektrotechnický směr)
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• nadstandardní znalost MS Office
• praktické zkušenosti s instalací OS WINDOWS a aplikací na PC a NTB
• znalost vzdálené správy a instalace PC a NTB
• znalost správy linuxu výhodou

Co ti můžeme nabídnout?

• pohodové pracovním prostředí (jsme cool :-))
• možnost seberealizace s podporu v dalším vzdělávání
• široký okruh zaměstnaneckých benefitů formou Cafetérie
• stravování přímo v areálu společnosti (závodní restaurace)
• dobrou dostupnost MHD, pro motoristy parkoviště pro zaměstnance
• zvýhodněná mobilní volání i internet v mobilu (platí i pro rodinné příslušníky)
• 5 týdnů dovolené

Nástup dle dohody.

Pozice se nachází v dceřiné společnosti Informační služby - energetika, a. s.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U plynárny 500/44, 140 00  Praha-Michle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Pražská plynárenská, a. s.

Kontakt

Tomáš Hájek
U Plynárny 500
140 00,  Praha 4-Michle
Česká republika